Nowa odsłona Media in Motion!

Witajcie na nowej odsłonie strony Media in Motion! Jesteście ciekawi, co dla Was przygotowaliśmy? Jeśli tak to koniecznie przeczytajcie ten wpis.

BLOG

Strona została rozbudowana o bloga, na którym systematycznie będą pojawiać się aktualności. Będę tutaj prezentować nasze realizacje, abyście lepiej mogli się przyjrzeć naszej pracy, naszym projektom, które niejednokrotnie są bardzo ciekawe. Na blogu będą się też pojawiać instrukcje oraz poradniki pozwalające Wam odnaleźć się w WordPressie oraz dostępnych wtyczkach.

Realizacje – częste uaktualnienia, nowe portfolio

Kolejną funkcjonalnością jest zupełnie nowe portfolio, do którego będziemy systematycznie dodawać nowe realizacje stron internetowych, grafik, a także fotografii. W realizacjach stron www można znaleźć strony oraz sklepy internetowe, które do tej pory stworzyliśmy. Obok zrzutów, na których widoczne są całe witryny, znajdują się także odnośniki kierujące do stron, które pozwolą zobaczyć je “na żywo”. Dodatkowo można też przeczytać kilka zdań na temat każdej realizacji.

Formularz kontaktowy

Specjalnie przygotowany formularz kontaktowy, dzięki któremu łatwiej będzie Wam składać zapytania odnośnie projektów, a nam przyspieszy to przygotowanie konkretnej wyceny. Oczywiście możecie się z nami skontaktować tradycyjną drogą mailową, jeśli tak jest Wam wygodniej – wypełnianie formularza nie jest konieczne. Jeśli macie pomysł, jak ulepszyć formularz to bardzo prosimy o wskazówki, każda informacja jest dla nas cenna.

Nowa oferta

Zmieniliśmy także podstronę z ofertą – wyszczególniliśmy to, co jest istotne. Możecie zobaczyć, jak pracujemy, co zawsze jest w standardzie, a także zamieściliśmy informację, że dla danych grup (blogerzy, fundacje, małe przedsiębiorstwa) mamy specjalnie przygotowane oferty. Sami jesteśmy na rynku od jakiegoś czasu i dobrze wiemy, że momentami bywa trudno, dlatego chcemy Wam pomóc 🙂 Włączyliśmy także na stałe nową usługę – stałą opiekę nad stroną (w abonamencie miesięcznym). Jeśli nie czujesz się pewnie w WordPressie możesz skorzystać z naszej usługi – zachęcamy do kontaktu.

Zależało nam na odświeżeniu strony i nadaniu jej lekkości. Teraz wszędzie jest jasno, czytelnie. Mamy nadzieję, że nowy wygląd przypadł Wam do gustu! Tymczasem do przeczytania już niedługo 🙂