Media in Motion wymiata!

Jeszcze nie zdarzyło się, żeby Kasia nie spełniła jakiegokolwiek z naszych oczekiwań. Otwarta na nowe wyzwania, profesjonalna, idealna!

Paulina

Bardzo profesjonalne podejście, zaangażowanie w

Bardzo profesjonalne podejście, zaangażowanie w sprawę, świetny kontakt i morze cierpliwości. 🙂 Polecam serdecznie!

Ania

Tempo błyskawiczne i masa cierpliwości

Chciałam napisać o tym, jak owocna może być współpraca w tej grupie 🙂Jakiś czas temu ogłosiłam tutaj, że szukam kogoś, kto przeniesie mi bloga na nowy adres i zrobi nową oprawę graficzną. Dostałam masę ofert, wybrałam Kasię z Media in Motion i szczerze polecam – świetna współpraca, tempo błyskawiczne i masa cierpliwości :-)

Magda

Dziękuję za nieocenioną pomoc!

Podziękowania dla Katarzyny za fachowe i bardzo ekspresowe zakończenie mojej 1,5 miesięcznej walki z atakiem hakerskim na stronie.
Historia jest długa i ma kilka wątków. Była też kończona sukcesami potwierdzanymi przez Googla, że strona jest już czysta i bezpieczna. Po czym okazywało się, że na stronie nadal “coś siedzi” i w najlepsze spamuje.
Teamowi Kasi wystarczyła niespełna godzina na przewertowanie strony i odkrycie, że w plikach header.php wciąż był obecny złośliwy skrypt, który trzeba było usunąć ręcznie.
Kiedy wczoraj wieczorem zakończyli pracę, to aż bałam się za wcześnie ucieszyć. Jednak dziś wszystko nadal działa bez zarzutu, więc nareszcie mogę ogłosić zwycięstwo nad spamerami 🙂 I odetchnąć z prawdziwą ulgą!
Jeszcze raz dziękuję za nieocenioną pomoc!

Ola

Szybko, profesjonalnie i miło

Polecam usługi Media in Motion. Szybko, profesjonalnie i miło 🙂
Bernadetta

Widać zaangażowanie i pasję

„Jeśli nasze zdjęcie wywiera wrażenie, to jest ono właśnie dobre, choćby było niespodziewane w swej oryginalności.” Andreas Feininger Serdecznie polecam każdemu z osobna usługi Media in Motion zdjęcia wykonywane przez Kasię są profesjonalne widać zaangażowanie i pasję w wykonywaniu każdego zdjęcia 🙂 Zdjęcia są przecudne oglądam i oglądam, napatrzeć się nie mogę jesteśmy zachwyceni. Niesamowita pamiątka na całe życie <3 Dziękujemy bardzo jeszcze raz 😉 Jesteś najlepsza ! 🙂 Pozdrawiamy 🙂

Natalia

Szybko, sprawnie, bez problemów

Gorąco polecam usługi Kasi i Media in Motion. Zmieniła naszą stronę www.pigout.pl w prawdziwe cudo: szybko, sprawnie, bez problemów i za rozsądną cenę 🙂
Piotr i Magda