Skip to content
Menu

chcesz ze mną pracować?

napisz do mnie!

W czym mogę Ci pomóc?

Wyślij wiadomość używając poniższego formularza lub standardowego maila – kontakt@mediainmotion.pl. Zazwyczaj odpowiadam na wiadomości w ciągu 48h, jednak zdarza się, że w związku z dużą ilością projektów, czas ten może się wydłużyć do kilku dni. Jeśli po 5 dniach od wysłania wiadomości, nie otrzymałeś ode mnie odpowiedzi, proszę wyślij ją ponownie.

Uzupełniając niniejszy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodę możesz wycofać w każdym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Administratorem danych osobowych jest Katarzyna Nowak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Media in Motion Katarzyna Nowak, ul. Nowowiejska 17, 34-115 Łączany, NIP: 5512542020. Podane dane osobowe będą przetwarzane, aby skontaktować się z Tobą oraz udzielić odpowiedzi na zadane przez Ciebie zapytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Tobie uprawnieniach, znajduje się w Polityce Prywatności.