Skip to content
Menu

poznaj mnie

Hej! Nazywam się Kasia Nowak

Jestem webdesignerem i graphic designerem; kocham życie, swoją pracę i… kawę! Od kiedy pamiętam pasjonował mnie świat online i z uwagą śledziłam wszystkie zmiany, jakie w nim zachodziły. Skończyłam studia z socjologii, ale szybko zrozumiałam, że to nie dla mnie. Chciałam pomagać ludziom urzeczywistniać ich marzenia i wizję własnego biznesu. Wspierać w tym, co jest dla nich trudne. Sprawiać, że to co niemożliwe, staje się możliwe. Tak powstało Media in Motion – miejsce, które daje mi poczucie spełnienia, a moim klientom pozwala wyróżnić się na rynku.

Pomagam małym i dużym firmom, które chcą kompleksowo zadbać o wizualne aspekty swojej działalności, w stworzeniu unikalnych miejsc w sieci (strona internetowa lub sklep), oryginalnych grafik i materiałów wspierających sprzedaż oraz spójnego wizerunku marki (branding).

Pracuję z osobami, które dopiero startują w biznesie i z takimi, które czują, że czas wnieść go na wyższy poziom. Jestem wdzięczna, że mogę uczestniczyć w rozwoju moich klientów i patrzeć na ich przemianę – od niepewności i obaw czy sobie poradzą, aż po świadome i skuteczne działanie, które przynosi im oczekiwane zyski. Ta droga może wydawać się trudna, ale idziemy przez nią wspólnie. Konsultujemy pomysły, rozwiewamy wątpliwości i wybieramy najlepsze rozwiązania. Wspaniale jest widzieć, jak moim klienci osiągają kolejne sukcesy, a potem wracają, żeby realizować ze mną kolejne projekty.

media_in_motion_strony_www_1

Chcesz stworzyć swoje nowe miejsce w sieci, stronę sprzedażową, wydać pierwszego e-booka, zadbać o estetyczne zdjęcia i grafiki do sklepu lub mediów społecznościowych? Nie wiesz jednak, jak się do tego zabrać, przerażają Cię aspekty techniczne lub brakuje Ci czasu, żeby się tego nauczyć? Jesteś w odpowiednim miejscu.

Jesteś w odpowiednim miejscu. Zrobię to wszystko za Ciebie, a Ty w tym czasie odzyskasz czas na realizowanie kluczowych celów Twojej firmy.

Chcesz ze mną pracować? Napisz maila i zaczynamy!

media_in_motion_strony_www_16

kilka faktów o mnie

Mama Antoniego ('16) i Juliana ('19)
Książki towarzyszą mi od najmłodszych lat
Uwielbiam oglądać seriale i filmy, a Netflix to moje uzależnienie
Kocham podróżować, lubię relacjonować takie wyjazdy na moim IG
Uwielbiam planować i kupować przeróżne akcesoria papiernicze
Zawsze jest dobry czas na kawę, zwłaszcza latte
Lubię łapać codzienność na zdjęciach
Ulubione motto: Nie ma porażek, są tylko informacje zwrotne

stay humble

WORK HARD

be kind

poznaj opinie

Chcesz ze mną pracować?