o mnie

poznaj mnie

Hej! Jestem Kasia Nowak

Jestem webdesignerem i graphic designerem; kocham życie, swoją pracę i… kawę! 

Ukończyłam studia socjologiczne – media i komunikacja społeczna, jednak nigdy nie pracowałam w zawodzie. Stronami oraz grafiką pasjonuję się od ponad dziesięciu lat, zaczynałam gdy Internet w Polsce dopiero zaczął się rozkręcać, pamiętam więc pierwsze blogi, portale fotograficzne, czy graficzne. Swoje hobby połączyłam z pracą i była to jedna z najlepszych, choć niełatwych decyzji. Kilka dni po tym, jak założyłam firmę dowiedziałam się, że zostanę mamą po raz pierwszy. Byłam przerażona! Nie wiedziałam, jak uda mi się to wszystko połączyć. A jednak udało się. Obecnie mam dwójkę maluchów wiernie towarzyszących mi podczas pracy w firmie każdego dnia (pracuję z domu!).

Prowadząc Media in Motion pomogłam już wielu osobom stworzyć wymarzone miejsce w sieci, a także oswoić ich z WordPressem i nauczyć obsługi strony, przygotować dla nich całą kampanię sprzedażową pod względem technicznym oraz graficznym. Moja praca daje mi niesamowitą satysfakcję, tym bardziej, jeśli widzę efekty tego, co wspólnie stworzyliśmy. Wspaniale widzieć, że moi klienci się rozwijają i osiągają kolejne sukcesy. Jeszcze bardziej cieszy mnie to, że Ci sami klienci do mnie wracają, prawie wszyscy, z którymi zaczynałam pracę kilka lat temu nadal ze mną pracują nad nowymi projektami. 

media-in-motion-katarzyna-nowak-3_b61df91d20fad4af45398b50ecea795f-min

kilka faktów o mnie

Mama Antoniego ('16) i Juliana ('19), łączę macierzyństwo z pracą z domu
Książki towarzyszą mi od najmłodszych lat (obyczajowe, historie prawdziwe, II Wojna Światowa, świat arabski)
Uwielbiam oglądać seriale (m.in. Gra o tron, Czarnobyl) i filmy (m.in. Pianista), a Netflix to moje uzależnienie
Kocham podróżować, niestraszne mi są podróże z małymi dziećmi nawet w dalsze zakątki Europy, lubię relacjonować takie wyjazdy na moim instagramie
Uwielbiam planować i kupować przeróżne akcesoria papiernicze; przetestowałam sporo planerów dostępnych na rynku
Zawsze jest dobry czas na kawę, zwłaszcza latte
Lubię łapać codzienność na zdjęciach
Ulubione motto: Nie ma porażek, są tylko informacje zwrotne

stay humble

WORK HARD

be kind

poznaj niektóre opinie o mnie

chcesz ze mną pracować?