Skip to content
Menu

poznaj opinie

Tworząc pierwszego e-booka, chciałam, aby był idealny – nie tylko pod względem treści, ale również wizualnie. Kasia złożyła go, przygotowała landing page sprzedażowy oraz pakiet grafik promujących sprzedaż. Wszystkie elementy stanowiły jedną całość, a przede wszystkim odzwierciedlały wizję i misję mojej marki własnej. Współpraca była profesjonalna i stanowiła jedną z lepszych inwestycji.

Polecam współpracę z Kasią – Media in Motion.

Natalia Stojanowska, radca prawny
stojanowska.com

Kasia uporządkowała moją stronę internetową i zbudowała ją na nowo, a efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania! Jestem zachwycona estetyką, przejrzystością i łatwością obsługi. Kasia jest osobą bardzo solidną, z wielką dokładnością i cierpliwością rozwiązywała wszelkie problemy techniczne i odpowiadała na pytania i wątpliwości. Z całego serca polecam współpracę z Kasią!

Magdalena Dams
englishteachermagda.pl

Współpraca z Kasią to czysta przyjemność. Myślę, że największym jej atutem jest umiejętność wsłuchania się w wizję i historię marki. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego projektu, strona nie jest powieleniem jakiegoś szablonu, ale odzwierciedla charakter i misję mojej firmy. Polecam każdemu współpracę z Kasią, która na każdym jej etapie jest bardzo profesjonalna, cierpliwa i kreatywna.

Antonina Jasnorzewska
oltremare.pl

Współpracuję z Kasią już od dłuższego czasu przy kilku projektach, tworzyła moją stronę internetową, a także projektowała produkty papierowe, które wydaję i nie wyobrażam sobie lepszej osoby do tej współpracy. Kasia jest dokładna, cierpliwa, rzetelna, spokojna i jest też po prostu świetną osobą! Wrażliwa, pełna akceptacji, kreatywna i pełna pasji do tego, co robi. Wiem, że mogę jej zaufać i powierzyć kolejne projekty. Jestem ogromnie wdzięczna za tą współpracę i cierpliwość Kasi.

Marta Wilgocka Life Designer
martawilgocka.com

Współpracuję z Katarzyną od pięciu lat i polecam ją do wszystkich kolejnych projektów (w związku z czym Kasia przygotowała także stronę dla Fundacji Kobiety bez Diety, której jestem współzałożycielką). Solidna, kompetentna, radzi sobie ze wszystkimi problemami. Nie raz w panice pisałam: “RATUJ, COŚ ZEPSUŁAM! Kliknęłam i zniknęło”, a Kasia ze stoickim spokojem reagowała i ratowała.

Kasia Błażejewska-Stuhr
kachblazejewska.pl

Z Kasią współpracowało się fantastycznie. Przyszłam do niej już z wizją strony (choć niezbyt konkretną) i kilkoma grafikami, które sama stworzyłam. Kasia doskonale zrozumiała, o co mi chodzi i wyczarowała piękną stronę, która świetnie wpisała się zarówno w moją wizję jak i grafiki. Drobne poprawki również nie były problemem, wszystko poszło sprawnie. Nieważne czy masz już pomysł czy nie – jeśli chcesz mieć piękną stronę – zgłoś się do Kasi!

Natalia Karpacz
estudiaconnata.com

Od lat korzystam z usług MediainMotion. Kasia jest niezwykle utalentowana, posiada ogromną wiedzę, jest przemiła i cierpliwa 🙂 Projektuje dla mnie strony internetowe (w tym sklep), składa e-booki, przygotowuje grafiki, logo i inne. Zawsze oddaje wszystko na czas, wykonane w najwyższej jakości i według mojego dokładnego życzenia. Za każdym razem jestem w zadowolona na 200%! Polecam wszystkim!

Katarzyna Rzepecka
katarzynarzepecka.pl

Praca z Kasią to czysta przyjemność. Cenię jej profesjonalizm, podejście do klienta i świetny kontakt. Jest bardzo cierpliwa, rzetelna i dokładna.

Działa szybko i sprawnie. Polecam gorąco !

Jeżeli masz wątpliwości, czy ktoś wczuje się w Twój klimat, Twoje potrzeby i stworzy idealną dla Twojej firmy stronę – wybierz Kasię! Pełen profesjonalizm widać już w jej portfolio, ale to jej wyrozumiałość, dążenie do zrozumienia mojej wizji i wyjątkowa cierpliwość do wprowadzania sugestii, pozwoliła na stworzenie strony, którą jestem szczerze zachwycona.

Współpracuję z Kasią od kilku lat i uwielbiam to, jak zaopiekowała się stroną wizualną mojej marki! Bardzo szybko udało się jej wyczuć mój styl i stworzyła taką oprawę graficzną, którą zawsze chciałam mieć:) Każdy nowy projekt, z którym do niej przychodzę jest lepszy od poprzedniego i genialnie oddaje unikalną estetykę mojej marki, a sama strona czy elementy graficzne regularnie zbierają komplementy od mojej społeczności. Kasia jest w 100% profesjonalna i ma mnóstwo cierpliwości – potrafi ze stoickim spokojem gasić wszelkie pożary, które czasem udaje mi się wzniecić;) Polecam współpracę z Media in Motion każdemu, komu marzy się skrojona na miarę indywidualnych potrzeb, spójna identyfikacja wizualna w internecie!

Współpraca z Kasią była konkretna i na temat. A co najważniejsze Kasia świetne wyczuła klimat i styl jaki powinna mieć strona o ajurwedzie YourVeda. Z cierpliwością i profesjonalizmem przyjmowała wszystkie uwagi. Cenne jest również doradztwo oparte na wiedzy i doświadczeniu. Z całego serca polecam współpracę z Kasią!

Jak zawsze, fantastyczna współpraca z Tobą! Ogromnie Ci dziękuję za cierpliwość, wszystkie poprawki, ekspresowe reakcje, cudowny, szybki kontakt, pomocną dłoń i wspierające słowo w każdej sytuacji, a do tego jeszcze masę inspiracji!!!

Mega polecam współpracę z Kasią! Krótko, zwięźle i na temat, bardzo fajna konkretna współpraca, bez zbędnego namawiania do zmian, których ktoś nie chce ;). W razie potrzeby na pewno wrócę do Kasi!

Ola

Nie wiem jak Kasia to zrobiła, ale totalnie wyczuła mój klimat niemal natychmiast. Stworzyła stronę, która w pełni oddaje mnie, to co przekazuję w mediach społecznościowych i to, co kocham najbardziej na świecie – American English. Współpracowało nam się naprawdę przyjemnie, bez stresu – co jest ważne dla takiego laika w kwestiach IT jak ja. Jeśli szukasz wymarzonej strony i chcesz współpracować z profesjonalistką bez cienia wątpliwości zgłoś się do Kasi – zaoszczędzisz czas, pieniądze, a efekt końcowy będzie jak ze snów 🙂

Pozdrawiam Cię Kasiu i dziękuję za kolejną super współpracę. Wiem, że to nie był Twój styl, ale uważam, że Twoja genialność polega na tym, że czujesz to, czego klient oczekuje <3 

Bardzo profesjonalne podejście, zaangażowanie w sprawę, świetny kontakt i morze cierpliwości. Polecam serdecznie!

Ania

Chciałam napisać o tym, jak owocna może być współpraca w tej grupie Jakiś czas temu ogłosiłam tutaj, że szukam kogoś, kto przeniesie mi bloga na nowy adres i zrobi nową oprawę graficzną. Dostałam masę ofert, wybrałam Kasię z Media in Motion i szczerze polecam – świetna współpraca, tempo błyskawiczne i masa cierpliwości 🙂

Magda

Polecam usługi Media in Motion. Szybko, profesjonalnie i miło.

Bernadetta

Gorąco polecam usługi Kasi i Media in Motion. Zmieniła naszą stronę www.pigout.pl w prawdziwe cudo: szybko, sprawnie, bez problemów i za rozsądną cenę.

Piotr i Magda
pigout.pl

Media in Motion wymiata! Jeszcze nie zdarzyło się, żeby Kasia nie spełniła jakiegokolwiek z naszych oczekiwań. Otwarta na nowe wyzwania, profesjonalna, idealna!

Paulina

wzmianki o mnie